Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

یک میلیونر به دنبال فردی برای طراحی یک بازی بتل رویال در دنیای واقعی است

0

یک میلیونر قصد دارد تا به ساخت حالت بتل رویال در دنیای واقعی بپردازد.

بنابر اطلاعات موجود در سایت HushHush، یک میلیونر قصد دارد تا جزیره‌ای شخصی خریداری کند اما این پایان ماجرا نیست و به نظر می‌رسد که فرد یاد شده به دنبال یک طراح در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای است تا حالت بتل رویال را به صورت واقعی در جزیره‌ی شخصی خود پیاده‌سازی کند.

این فرد قصد دارد تا صد نفر را به صورت تصادفی انتخاب کند و با دعوت این افراد به جزیره خود، یک بازی بتل رویال واقعی برگزار کند. لازم به ذکر است که نفر اول این مسابقه برنده 100 هزار یورو پول نقد می‌شود. همچنین این میلیونر به افرادی که در شش هفته‌‎ی کاری به مشارکت در طراحی جزیره برای انجام بازی بپردازند، تا 45 هزار یورو دستمزد می‌دهد.

البته قوانین این مسابقه با دنیای مجازی متفاوت خواهد بود؛ شرکت کننده‌گان موظف به پوشیدن لباس‌هایی مجهز به سنسورهایی حساس به ضربه هستند تا از بروز تقلب جلوگیری شود.

در صورت آماده شدن شرایط، این مسابقه به مدت سه روز به طول خواهد انجامید که در آن افراد به مدت 12 ساعت در روز به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. پس از آن شرکت کننده‌گان 12 ساعت وقت دارند تا به استراحت بپردازند. لازم به ذکر است که تجهیزات مورد نیاز پزشکی و امدادی در بخش‌های مختلف جزیره در دسترس خواهند بود.

مهلت شرکت در این مسابقه تا تاریخ دوشنبه 2 اردیبهشت ماه 1398 (22 آوریل 2019 میلادی) است و افراد مجاز برای شرکت در مسابقه نیز در تاریخ جمعه 20 اردیبهشت ماه 1398 (10 می 2019 میلادی) معرفی می‌شوند.

 

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

20 − ده =