Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اولین کمدی تعاملی نت‌فلیکس سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود

0

بعد از موفقیت چشم‌گیر قسمت تعاملی سریال Black Mirror به نام Bandersnatch شبکه‌ی نت‌فلیکس و نقدهای مثبتی که برای این قسمت نوشته شد، این شبکه اعلام کرده است که قسمت‌های تعاملی بیشتری منتشر می‌کند. در همین راستا اولین کمدی تعاملی نت‌فلیکس به زودی منتشر خواهد شد.

بعد از عرضه‌ی Bear Grylls که یک مجموعه‌ی تعاملی بود، نت‌فلیکس اعلام کرده که اولین کمدی تعاملی خود را به عنوان یک قسمت مخصوص از مجموعه‌ی تازه خاتمه‌یافته‌ی Unbreakable Kimmy Schmidt ساخته و منتشر خواهد کرد.

نت‌فلیکس تایید کرده که در این قسمت ویژه، «الی کمپر»، «تیتوس برگس»، «جین کراکوفسکی» و «کرول کین» در نقش‌های خود بازی خواهند کرد. «تینا فِی» و «رابرات کارلوک» خالقان این مجموعه هم بر روی آن کار می‌کنند. در این قسمت، بینندگان تصمیم می‌گیرند که هر کدام از شخصیت‌ها در نقاط مشخصی از داستان چه کاری باید بکنند.

خلاف آن‌چه در Bandersnatch رخ می‌داد، در این سریال عواقب ساده‌تر و قابل تحمل‌تری در انتظار مخاطبین خواهد بود.

این قسمت ویژه هنوز نام مشخصی ندارد و در سال 2020 منتشر خواهد شد. به نقل از هالیوود‌ریپورتر تینا فِی در این باره گفته است:

طرفداران قادر خواهند بود به جای شخصیت‌ها تصمیم بگیرند و مسیر متفاوتی از داستان را امتحان کنند که مسلما با شوخی‌های متفاوتی همراه خواهد بود.

وی همچنین گفته که معتقد است این ساختار با سریال آن‌ها کاملا هماهنگ خواهد بود و راه خوبی برای خاتمه دادن رسمی همه چیز است.

این در حالی است که فیلم‌های تعاملی کمدی سابقه‌ی خوبی در سینما ندارند و معمولا به شکست‌های عجیبی تعبیر می‌شدند.

The Unbreakable Kimmy Schmidt از سال 2015 پخش شد و برای مدت چهار فصل ادامه یافت. جدیدترین فصل این سریال ژانویه همین سال پخش شد و به نظر می‌رسید که به پایان رسیده باشد. اما ظاهرا یک قسمت ویژه در انتظار طرفداران آن خواهد بود، اگر بشود گفت این سریال طرفدار دارد.

در ماه مارس جانشین مدیرعامل نت‌فلیکس گفته بود که این شبکه برنامه‌های تعاملی خود را «دو برابر» کرده است. او گفته بود:

استقبال خوبی از آن در سراسر جهان شد و ما فهمیدیم که می‌خواهیم داستان‌گویی تعاملی چیزی است که دوست داریم بیشتر روی آن سرمایه‌گذاری کنیم.

کمدی تعاملی نت‌فلیکس از راه خواهد رسید، اما هنوز خبری از فیلم عاشقانه‌ی تعاملی نیست. احتمالا در این ژانر مخاطب باید تصمیم بگیرد که با فلان شخصیت قرار عاشقانه بگذارد یا نه. یا تصمیمات دیگر. وارد جزئیات نمی‌شویم.

با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

ده − هشت =