Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جمعه، ۱۵ مرداد؛ گیمینگ به طعم MSI و تجربه واقعیت مجازی در اصفهان!

0

شرکت ام‌اس‌آی که پیش از این نیز در شهرهای تهران و شیراز گردهمایی‌هایی را با حضور گیمرها برگزار کرده است، این بار این اتفاق را به اصفهان آورده است. طبق اعلام این شرکت:

پس از تهران و شیراز، این‌بار نوبت به گیمرهای اصفهانی رسیده است تا بتوانند ضمن تجربه بازی با قدرتمندترین لپ‌تاپ‌های روز دنیای گیمینگ از برند MSI، واقعیت مجازی را نیز با بهترین برند VR لپ‌تاپ در دنیا تجربه کنند!

این رویداد که از آن می‌توان به عنوان «گردهمایی گیمرها» نام برد؛ جمعه، 15 مرداد 95 در جام دیجیتال اصفهان،  واقع در مجتمع پرواز (انتهای خیابان مرداویج) از ساعت 12 ظهر برگزار خواهد شد.

MSI-isfشرکت MSI این امکان را فراهم کرده است تا در این رویداد، شما هم بتوانید از آخرین محصولات گیمینگ و فناوری‌های این کمپانی استفاده کنید و هم تجربه‌ای جدید از واقعیت مجازی (VR) را به وسیله لپ‌تاپ‌های گیمینگ این شرکت در ذهن خود ثبت کنید.

پس اگر گیمری هستید که به دنبال تجربه جدیدترین تکنولوژی‌های گیمینگ با کامپیوتر و واقعیت مجازی هستید، از ساعت 12 در جام دیجیتال منتظر شما هستیم!

شما می‌توانید گزارش گیم‌نیوز از رویداد گیمینگ ام‌اس‌آی و تجربه‌ی واقعیت مجازی در تهران را بخوانید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.