Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: Final Fantasy Dimensions II برای موبایل رونمایی شد

0

بازی نقش‌آفرینی ژاپنی «فاینال فانتزی» با عنوان فرعی «ابعاد 2» برای موبایل عرضه می‌شود.

«اسکوئر انیکس» (Square Enix) که سایتی در حوزه‌ی تیزر است در روز چهارشنبه، بازی مخصوص اسمارت‌فون افسانه‌ی فانتزی نهایی II را نمایش داد. در این سایت یک تیزر ویدئویی از بازی هم به نمایش در آمده است:

ویدئو نشان می‌دهد که  بازی یک نمونه‌ی استاندارد از فاینال فانتزی است و این‌که از گذشته درس گرفته است، به طوری که صحنه‌ی واقعه‌ها را با چهره‌های بسیار تغییر شکل‌یافته مجسم سازی می‌کند. در پیامی در پایان ویدئو سازنده‌ی بازی تاکاشی توکیتا (کارگردان Parasite Eve و Chrono Trigger وطراح اصلی فاینال فانتزی IV) می‌گوید که بازی یک تولد دوباره است.

اسکوئر انیکس سری‌های اول بازی را در سال 2010 در ژاپن با عنوان افسانه‌های فانتزی نهایی: Hikari to Yami no Senshi (افسانه‌های فانتزی نهایی: جنگجویان نور و تاریکی) منتشر کرد اما در سال 2012 در غرب با عنوان ابعاد فاینال فانتزی منتشر شد.

برای آن‌هایی که بازی را در سایت رسمی پیش سفارش دهند آیتم فانتوم سنگی از «فاینال فانتزی 10» و انجمن اسلحه موجود خواهد بود.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.